Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/z16lt/domains/4corners.lt/public_html/edukacinisprojektasketurikampai/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/z16lt/domains/4corners.lt/public_html/edukacinisprojektasketurikampai/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/z16lt/domains/4corners.lt/public_html/edukacinisprojektasketurikampai/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Apie projektą – Edukacinis projektas 4 KAMPAI

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt

Apie projektą

Tiek tėvų, tiek darželio auklėtojų ir mokytojų tikslas auklėjant mažąjį žmogų bendras – išugdyti asmenybę. Tai nėra lengva, bet labai įdomu. Yra tiek daug dalykų, kurių galime jį išmokyti. Vienas jų – tvarka. Namuose, darželyje, mokykloje ir visur, kur tik jis per gyvenimą keliaus.

Edukacinio projekto “4 KAMPAI” tikslas – parodyti vaikams, jog tvarkytis gali būti smagu. Paaiškinti jiems, kodėl palaikyti tvarką reikia. Parodyti, jog jų indėlis ir pastangos tvarkantis yra svarbios.

Kiekvienas vaiko amžiaus tarpsnis unikalus, todėl projekto pamokėlės sudarytos atsižvelgiant į profesionalios vaikų psichologės-psichoterapeutės rekomendacijas. Pamokėles ves ir per žaidimus su vaikais tvarkytis mokysis profesionalus “Linksmojo lagamino” animatorius.

Jau nuo pusantrų metukų vaikas gali turėti savo ``pareigas``: nusinešti po valgio savo lėkštę, padėti puodelį į kriauklę, nuvalyti stalą su servėtele.

Projekto ``4 kampai`` pamokėlės metu vaikai bus įtraukiami į žaidimus, kurie kurs teigiamas emocijas ir asociacijas apie tvarkymąsi.

Vaikai stebi ir atkartoja. Tvarkymasis turi teikti malonumą ir suaugusiam, ir vaikui. O už kiekvieną gerą darbą nepamirškime pagirti.

Parengėme trumpą 4KAMPAI pamokėlių atmintinę tėveliams, kad su savo mažaisiais atrastumėte smagumą namų tvarkyme. Atmintinę taip pat galite ir parsisiųsti pdf formatu.

a

Psichologė-psichoterapeutė Inesa

Vaikai yra mažos asmenybės, kurios dar kuriasi. Jos kiekvieną dieną mokosi, įsisavina naujus dalykus ir taip stato savo vertybių, įgūdžių bei įpročių karalystę. Mokymasis tvarkytis, atrodo toks paprastas, bet iš tikrųjų, labai svarbus gyvenimo momentas. Jis gali būti labai smagus ir lengvas, arba priverstinis ir sunkus. Kaip mes, suaugusieji, jį išmokysime, taip ir bus.

VIENAS IŠ ŠIŲ SMAGIŲ PERSONAŽŲ APLANKYS JŪSŲ DARŽELĮ!